Świecąca kostka brukowa BRUKLUX

Produkt roku 2010 według plebiscytu organizowanego
przez portal ArchitekturaKrajobrazu.info.

img_gallery

O firmie

Firma K&K PRODUCTS jest polską profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz wdrażaniem szeroko pojętych systemów automatyki oraz produkcją elementów oświetleniowych dla użytku domowego oraz komercyjnego.

K&K PRODCUTS rozpoczęła swoją działalność na Polskim rynku w 2007 roku wprowadzając do sprzedaży swój pierwszy produkt tj. Świecącą Kostkę Brukową BRUKLUX.  W niedługim czasie produkt ten zdobył uznanie szerokiego grona klientów. Na skutek rozwijającej się technologii LED firma rozszerzyła w 2010 roku asortyment o produkt Świecąca Kostka Brukowa BRUKLUX RGB. Wprowadzenie nowego produktu pozwoliło firmie w roku 2011 rozszerzyć swoją działalność poza granice Państwa Polskiego. Obecnie K&K PRODUCTS posiada wielu kontrahentów na terenie Europy oraz Azji .

Rozwijająca się firma, która z sukcesem zaistniała już na rynku oświetleniowym, rozpoczęła poszukiwania możliwości poszerzenia oferty. Kierując się własnym doświadczeniem i informacjami napływającymi od potencjalnych klientów zdecydowano o podjęciu równoległej produkcji  Świecącej Cegiełki Elewacyjnej BRUKLUX BRICK, Świecących Kamieni BRUKLUX STONE oraz Świecących Płytek BRUKLUX DEKOR.

K&K PRODUCTS za cel przyjęła sobie tworzenie takich rozwiązań które spełniają najśmielsze oczekiwania Klientów pod względem funkcjonalności i estetyki z zachowaniem najwyższych standardów światowej techniki. Nowatorskie rozwiązania są wynikiem prac własnych pracowników i przed wprowadzeniem do oferty przechodzą etap badań zewnętrznych (współpraca z instytutami i jednostkami certyfikującymi).

Biuro:
ul. Leśnianka 62 34-300 Żywiec

Napisz:
biuro@bruklux.pl

Zadzwoń:
Tel: +48 33 474 09 45 Mob: +48 600 935 305 Fax: +48 33 861 11 43